Területi döntőbe jutott a Zelk csapata
Március 28.-án, pénteken került megrendezésre  a Kosárlabda Diákolimpia Megyei Fiú döntője a 7-8. osztályos korcsoportban Nyíregyházán, a Zelk Zoltán  Általános Iskolában.
Március 28.-án, pénteken került megrendezésre a Kosárlabda Diákolimpia Megyei Fiú döntője a 7-8. osztályos korcsoportban Nyíregyházán, a Zelk Zoltán Általános Iskolában.
A döntőben négy csapat mérhette össze a tudását, a Zelk Zoltán Általános Iskola, az Apácai Csere János Általános Iskola, a Krúdy Gyula Gimnázium és a Nyírtelek csapata.
A végső döntőben a Zelk Zoltán Iskola és a Krúdy Gyula Gimnázium csapata mérkőzött meg egymással.
A döntő eredménye:

Zelk Zoltán Általános Iskola
Krúdy Gyula Gimnázium
Apácai Csere János Általános Iskola
Nyírtelek

A megyei döntőn első helyet Zelk Zoltán Iskola fiai képviselhetik a megye színeit a területi döntőn, április 15.-én, kedden Nyíregyházán, a Zelk Zoltán Általános Iskolában.