Kiállítás sportrelikviákból
Tárlatot rendeznek a nyíregyházi sporthoz kapcsolódó tárgyakból. A szervezők várják a felajánlásokat.
„ Nyíregyházi sportolók – sportoló nyíregyháziak” címmel egyedülálló kiállítást szervez a Nyíregyházi Városi Diáksport Egyesület és a Nyírsuli Kft. A tárlat megszervezéséhez egykori élsportolók, edzők, szülők segítségét szeretnék kérni. Olyan relikviákat, fotókat, ruhákat, serlegeket,érmeket várnak, amelyeket tulajdonosaik szívesen mutatnák meg a fiatal nemzedéknek, a jelen sportolóinak, a város lakosságának. A kiállítás célja bemutatni a nyíregyházi sportolók számtalan kiváló, az élvonalbeli bajnokságban elért eredményeit adózva ezzel a városban folyó sportmozgalomnak és terjesztve a mozgás fontosságát. A szervezők kérik, hogy a felajánló az emlékeket pontos névvel, címmel lássák el. Valamennyi tárgy átvétele átadás-átvételi elismervénnyel történik, a kiállított és a ki nem állított emlékeket a szervezők visszajuttatják a tulajdonosaiknak.
A cím, ahová a felajánlott ereklyéket várják:
Kokasné Blazsán MónikaBujtosi Szabadidő CsarnokTel.: 06-42/411-4114400 NyíregyházaGéza u. 8-16.