Vollé! 2020 – röplabda torna iskolásoknak
A Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2020 – Röpsuli programjának keretében március 2-án, vasárnap Nyíregyházán a Bem József Általános Iskola tornatermében  rendez a Nyírsuli Kft. közreműködésével röplabdaversenyt általános iskolások részére.
A Magyar Röplabda Szövetség Vollé! 2020 – Röpsuli programjának keretében március 2-án, vasárnap Nyíregyházán a Bem József Általános Iskola tornatermében rendez, a Nyírsuli Kft. közreműködésével röplabdaversenyt általános iskolások részére.
A 10 órakor kezdődő versenyre Nyíregyházáról, Besenyszögről, Hajdúböszörményből és Hajdúdorogról is érkeznek csapatok, gyermek, mini és szuper mini kategóriában.
Minden csapat négy mérkőzést játszik majd. Minden mérkőzés egy játszmából áll és 25 pontig tart.
A verseny végén, a 13.30-kor kezdődő eredményhirdetésén az 1-3. helyezettek éremdíjazásban részesülnek, a résztvevő játékosok mindegyike pedig elismerő oklevelet vehet át a részvételért.
A résztvevő csapatok:
Arany – Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium (Nyíregyháza) – Tolnainé Svecz Orsolya
Bem – Nyíregyházi Bem József Általános Iskola (Nyíregyháza) – Szekér Lászlóné
Chiovini – Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola (Besenyszög) – Elbakour Bernard André
Eötvös – Hajdúböszörményi Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Hajdúböszörmény) – Kiss Imréné
Móricz – Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola (Nyíregyháza) – Moravszki Gyuláné
Szent Bazil – Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola (Hajdúdorog) – Kalaposné Seres Emese