A Nyírsuli csapata megcélozta a döntőt
Budapesten, egészen pontosan a Vasas csarnoka adott otthont a dr. Kotsis Attiláné országos gyermek bajnokság középszakaszának – azon belül a második tornának. Az elsőt – január végén – Nyíregyházán rendezték, melyet a Nyírsuli röplabdás lányai két győzelemmel zártak.
A részvételre jogot szerzett hat csapat két hármas csoportban játszotta a mérkőzéseket a fővárosban. Nos, BaloghIstván tanítványai ezúttal is kitettek magukért. A nyírségiek maradéktalanul teljesítették céljukat: a házigazda Vasas és a Békéscsaba ellen egyaránt 3:1-re nyertek, vagyis ismét saját csoprtjuk élén végeztek. A következő tornán a lányok már a döntőbe kerülésért játszanak.
Forrás: szon.hu