Leány OGYB: a döntőbe kerülésért játszanak a Nyírsulis röplabdások
A hétvégén Budapesten, a Vasas csarnoka adott otthont az OGYB következő fordulójának.
– A Nyírsuli lányok az első tornát, Nyíregyházán két győzelemmel zárták. A Vasast és BRSE-t is 3:1-re sikerült leverniük. A cél az elmúlt hétvégén is két újabb jó eredmény elérése volt, az esetleges csoport első hely megszerzése. – mondta el Erdősné Balogh Erika, a Nyírsuli Kft. röplabda szakág vezetője, aki hozzátette, hogy a célkitűzést maradéktalanul teljesítették.
BaloghIstván tanítványai, mind a házigazda Vasast, mind pedig a Békéscsabát 3-1-re utasították maguk mögé. A következő tornán már a döntőbe kerülésért játszanak a lányok. ErdősnéBaloghErika, ezúton is gratulál a lányoknak és edzőjüknek.
Hajrá lányok, hajrá Nyírsuli!