Finálét ért a hibátlan teljesítmény
A Fatum-Nyírsuli-NRK női együttese beverekedte magát az országos ifjúsági kupa fináléjába. A Nyíregyházán rendezett elődöntőben a házigazda hibátlan teljesítményt nyújtott, olyan veretes múltú csapatokat múlt felül, mint például a felnőtt és korosztályos szinten egyaránt meghatározó klubnak számító Vasas.

A Fatum-Nyírsuli-NRK ifjúsági együttese esélyt sem adott ellenfeleinek.
A szabolcsiak a fővárosi gárda mellett a Szegedet, majd a Miskolcot is 3:0-ra verték, csoportelsőként biztosították helyüket a sorozat végjátékában. Az NRK felnőtt keretéből többen is pályára léptek: Andrejkovics Anna, Berényi Eszter, Szabó Ivett, Thold Krisztina és Vén Eszteren kívül a többiek is kivették részüket a szép sikerből.
Forrás: szon.hu