Folytatódik a kézilabda bajnokság
A hétvégén folytatódik a férfi kézilabda bajnokság. A Nyíregyháza vasárnap a Gödöllőt fogadja a Bujtosi Csarnokban. A csapatnál több személyi változás is volt a téli szünetben.

A Gödöllőt fogadja első tavaszi bajnoki meccsén a nyíregyházi férfi kézilabda csapat. A hazai együttes némileg átalakult a téli szünetben. Szűcs Balázs Egerbe igazolt, Dobos Balázs és Erdős Zoltán alacsonyabb osztályban folytatja, így rájuk nem számíthat a csapat.
– A felkészülést nehezítette, hogy kevesebben vagyunk, de a tervezett munkát elvégeztük, az edzőmérkőzések hasznosak voltak, így optimistán várom a hétvégi bajnokit – mondta Bécsi János a Nyíregyháza edzője.
A nyíregyháziak felnőtt csapatához több fiatal is csatlakozott, és szerződtette a klub Marion Kleist, aki korábban játszott már Nyíregyházán. A légiós szélsőként és irányítóként is bevethető, legutóbb pedig Mezőkövesden játszott. A Gödöllő elleni találkozót vasárnap este rendezik a Bujtosi Csarnokban.
DL
Forrás: nyiregyhaza.hu