Leshetik az olimpiai bajnokokat
A Nyírsuli Dél-Afrikában tartózkodó atlétái dobó világnagyságokkal táboroznak együtt.
Megint nem keveredtek rossz társaságba. Amellett, hogy a magyar atlétika legutóbbi olimpiai bajnoka, a kalapácsvető Pars Krisztián is ott tartózkodik ezekben a napokban, ahol a nyíregyházi Szikszai Róbert, Káplár János, Helebrandt Máté és Kerekes László edző, vagyis a dél-afrikai Potchefstroomban, van még kitől ellesni a dobó „szakma” fortélyait.
– Itt van a közelünkben Gerd Kanter, Piotr Malachowski, Andreas Thorkildsen és Tero Pitkämäki is – írta üzenetében Szikszai Róbert, a Nyírsuli junior Európa-bajnok diszkoszvetője.
(Részletesebben a kelet.hu-n és a Kelet-Magyarország 2014. február 1-jei számában.)
Forrás: szon.hu