Vereség az Újpesttől

Vereséget szenvedett az Újpesttől a Fatum-Nyírsuli-NRK.
Vereséget szenvedett az Újpesttől a Fatum-Nyírsuli-NRK a női röplabdabajnokság pénteki fordulójában. A nyíregyháziak az első és a második szettben is sok nyitást rontottak és a nyitásfogadás sem volt jó, ezt pedig a vendégek könyörtelenül kihasználták. A harmadik szettben stabilizálta játékát a hazai csapat és szépített, de a negyediket és ezzel együtt a mérkőzést a lilák nyerték.
Fatum-Nyírsuli-NRK–UTE 1–3 (23, 12, -22, 15 )
NRK: Erdősné 10, Roma 7, Savic 2, Sikos 17, Vén 1, Andrejkovics 6. Csere: Janetka 1, Berényi 1.
Balázs István vezetőedző: – Az alapjátékban elkövetett hibák miatt veszítettünk. Ma küszködtünk, ez pedig kevés volt a győzelemhez.
Dankó L.
Forrás: nyiregyhaza.hu