Versenyzett az utánpótlás
Szombaton került sor a Sport XXI. Utánpótlás nevelési program terem atlétikai versenyére a Nyírsuli Kft. atlétika szakágának szervezésében, a Nyíregyházi Főiskola Atlétika Csarnokában.
A jó hangulatú, vidám megmérettetésre nemcsak a megyéből, hanem a szomszéd régióból is érkeztek versenyzők, így Debrecenből és Szolnokról is jöttek a 10-13 éves atléták. A végeredmény alapján a Szolnoki SC-SI érdemelte ki az első helyezést, a Nyírsuli “A” csapata a második, a DSC-SI versenyzői a dobogó harmadik fokára állhattak fel. A negyedik helyezést elérő Nyírsuli “B”, valamint az ötödik DSC-SI “VK” lurkói is csak kevés ponttal maradtak le az első három helyzettől. A szórakoztató versenyről minden csemete oklevéllel és éremmel térhetett haza.
A verseny szervezőinek célja az volt, hogy minél több gyerekkel megszerettessék a mozgás örömét.