Háromszor hazai pályán
Több hazai mérkőzést is játszik egymás után a Fatum-Nyírsuli-NRK. A női röplabdások az Újpest, az MTK és a Kaposvár ellen lépnek pályára.

Fakultatív ütőedzést tartott délelőtt Balázs István. A vezetőedző nem számíthatott azokra, akik iskolába járnak, ott volt viszont a tréningen Roma Flóra. A center már teljesen felépült sérüléséből, és Hengsperger Anna, valamint Sitku Tamara is újra edzésbe állt. Szükség is lesz a játékosokra, hiszen három hazai meccs következik a nyíregyháziak számára, az első ellenfél pénteken az Újpest lesz. Vasárnap ismét hazai meccs következik, amikor az MTK ellen lép pályára az együttes, majd február elején a Kaposvár következik. A nyíregyháziaknak a fővárosiakat kell legyőzniük ahhoz, hogy biztosan az első hatban zárják az alapszakaszt.
Forrás: nyiregyhaza.hu