Nyírbátorban versenyeztek az úszók

A hétvégén immáron harmadik alkalommal került megrendezésre Nyírbátorban a Horváth Gábor Emlékverseny, amelyen a Nyíregyházi Sportcentrum úszói is elindultak.

A versenyen Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből 8 egyesület több mint 150 versenyzője állt rajtkőre. A Nyíregyházi Sportcentrum 16 úszóval képviselte Nyíregyházát. Emlékversenyhez híven a hagyományos értékeléstől eltérően a versenyen nem hirdettek dobogós helyezéseket, ugyanakkor a résztvevő úszók közül mindannyian egy emlékéremben részesültek, illetve ajándékcsomagot is kaptak a gyerekek. A nyíregyházi úszók közül hárman „első bálozók voltak”, életük első úszóversenyén vettek részt, név szerint Gincsai Regina, Somodóczky Zsófia és Kerepesi László.

Az úszóknak a következő nagy megmérettetés október 16-án lesz Debrecenben.

Minden versenyzőnek és edzőnek gratulálunk!