Kérem, válasszon a tábori dátumok közül.
Helyszín: Nyíregyháza, Continental Aréna
(Lakcím 3/1)
(Lakcím 3/2)
(Lakcím 3/3)
Amennyiben igen, akkor alább írja le mire, és ismertesse a kezelés módját!
Válasszon pólóméretet!
Csak kísérettel! Csak a megnevezetteknek adjuk át a gyermeket!

A tábor költségének kifizetése átutalással történik.
Adatok:
Kedvezményezett: Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Bankszámlaszám: 11744003-20613374
Megjegyzés rovat: Sporttábor befizetés (NÉV – turnus száma, vagy időpontja)
Összeg: 34.900,- Ft

Jelentkezni, a jelentkezési lap kitöltésével és 5.000.-Ft előleg Társaságunk számlaszámára történő befizetésével lehetséges a létszám betöltéséig. A fennmaradó részvételi díjat, 29.900.-Ft-ot legkésőbb a turnust megelőző két héttel szükséges befizetni.

Társaságunk visszalépésnek tekinti, amennyiben a szülő a fennmaradó részvételi díjat, 29.900.- Ft-ot 2023. június 19.-ig nem fizeti meg Társaságunk számlaszámára. Az előleget visszalépés esetén nem tudjuk visszafizetni, az előleg befizetésével a visszatérítés jogáról a szülő lemond.

A teljes részvételi díj megfizetését követően, de még az adott turnus megkezdését megelőzően a szülő részéről bármilyen okból történő lemondás esetén , Társaságunknak nem áll módjában a részvételi díj visszatérítése. Kivételt képez a gyermek nem megfelelő egészségi állapotára vonatkozó orvosi igazolás.

A jelentkező jelen felhívásban foglaltakat az előleg megfizetésével elfogadja.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. számlaszáma: 11744003-20613374
Utalásnál közlemény rovatban kérjük feltüntetni: a gyermek nevét és a jelentkezéssel érintett turnust (Pl. I. turnus).