Olimpikonokkal találkozhattak

#BeActive mottóval hirdette meg az Európai Sporthetet az Európai Bizottság, a kezdeményezéssel az egész kontinensen népszerűsítik a sportot és a testmozgást. Ebben az évben szeptember 23-a és 30-a között tartják az Európai Sporthetet, amihez – ahogy az előző években már többször – most is csatlakozott a Nyíregyházi Sportcentrum.

Ezen a héten több sportlétesítmény is megnyitja kapuit az érdeklődők előtt több sportágban és helyszínen.

Kedden délután a Nyíregyházi Sportcentrum vendége Gémesi Csanád (világ- és Európa-bajnok, olimpiai ezüstérmes magyar kardvívó) és Tarjányi István (kerekesszékes vívó paralimpikon) volt a Continental Arénában. A közönségtalálkozó keretében a sportolók meséltek a pályafutásokról, a beszélgetés végén pedig elkészültek a közös szelfik is.