Remekeltek a nyíregyházi úszók!

Március 2-3-án immáron 3. alkalommal került megrendezésre az Eger Város Kupája! A verseny mindenki érdeklődését felkeltette, ezért jöhetett létre, hogy több mint 30 egyesület 528 úszója méretette meg magát a két nap alatt.A verseny megrendezése felépítésében hasonlított egy Országos Bajnokságéhoz, ahol délelőtt az előfutamok zajlottak, délután pedig a döntőben résztvevők úsztak.

A két program között a legkisebbek is szerephez jutottak, itt a 2014-ben és később születettek ugrottak vízbe.

A rangos versenyen több sztárúszó is tiszteletét tette többek között Kapás Boglárka, Pádár Nikolett, Verrasztó Dávid, Zombori Gábor,Telegdy Ádám, Szabó-Feltóthy Eszter, így a kisebb korosztályban úszóknak lehetőségük volt testközelből találkozniuk pédaképeikkel.

A nyíregyházi csapat a 3. legnépesebb úszótáborral rendelkezett, ahol 50 úszónk állt rajthoz!

Nyíregyházi érmesek és helyezettek:

Szurovjcsák Ivett 50m mell ezüst

Barkóczi Roland 50m mell ezüst, 50 m bronz

Sebők Vivien 200m hát ezüst

Lengyel Zalán 100m pillangó bronz

Vásárhelyi Dóra 50m mell arany, 100m pillangó bronz

Hajtman Virág 200m pillangó bronz

Radvánszki Detre 50m hát bronz

4. helyezettek: Szabó Regina 50m pillangóMajor Nóra 50m hát, Radvánszki Detre 50m gyors, Vásárhelyi Dóra 100m hát5. helyezettek, Szilágyi Gábor 50m hát, Molnár Kitti 50m gyors, 100m pillangóLengyel Zalán 200m vegyes Vásárhelyi Dóra 50m pillangó6. helyezettek, Sebők Vivien 100m pillangó, Vásárhelyi Dóra 50m gyors, 50m hátLeskó Tibor 50m mell

Döntőbe kerültek még Lénárt Zsófia, Horváth Zsófi Bíborka, Hajtman Péter Mátyás, Cserés Adél.