Farkas Gréta lett csapatban a legjobb

A Fatum Nyíregyháza női röplabdacsapatának saját nevelésű liberója, a Nyíregyházi Sportcentrum U20-as csapatának meghatározó játékosa, Farkas Gréta érdemelte ki szeptemberben a Hónap sportolója díjat csapatban.

Gréta az elmúlt hónapban az U20-as együttes egyik kulcsjátékosaként nagy szerepet vállalt abban, hogy szeptemberben a rangos felkészülési tornán, a Viharsarok Kupán Békéscsabán csapata kiemelkedő teljesítményt érjen el.Edzője,

Erdősné Balogh Erika szerint Gréta egy alázatos játékos, aki most a legjobb helyen van ahhoz, hogy egy igazi liberó legyen, hiszen nem mástól tanulhat, mint a válogatott csapatkapitányától, Tóth Fruzsinától.A díjat Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője adta át szerdán este a Fatum Nyíregyháza – FP Pro Volley Andalucia Challenge Kupa mérkőzés előtt.