Halász Panna lett a Hónap sportolója egyéniben

A Nyíregyházi Sportcentrum minden hónapban díjazza az adott hónapban legeredményesebben szereplő sportolóit. A Diákolimpia 6.korcsoport kard döntőjében egyéniben bronzérmet szerző Halász Panna érdemelte ki májusban a Hónap sportolója címet. A Krúdy Gyula Gimnázium kitűnő tanulója 2016 óta tanítványa Pákey Bélának. Panna a korosztályos Országos Bajnokságokon egy 3., egy 6. és egy 8. hellyel büszkélkedhet. Edzője szerint a tanulásban és a sportban is a maximalizmus jellemzi.

A díjat Dr.Mohácsi Máté, a Nyíregyházi Sportcentrum sportigazgatója adta át ünnepélyesen a Nyíregyházi Televízió Szieszta c. magazinműsorának felvételén.

A műsor pénteken 18.30, szombat 7.30 és 18.30, vasárnap 7.30 és 19.30, valamint következő hét hétfőn 8.00 órától tekinthető meg a Nyíregyházi Televízióban.