Szikszai Róbert és Kerekes Dóra második, Boros Bence  harmadik lett

Vasárnap a Nyíregyházi Atlétika Centrum adott otthont a Magyar Nagydíj Sorozat-WA Continental Tour Bronze következő állomásának. A Nyíregyházi Sportcentrum összesen négy számban öt versenyzővel volt érdekelt. Női diszkoszvetésben Kerekes Dóráért szoríthattunk, akit csak a finn Salla Sipponen előzött meg, így a nyíregyházi diszkoszvető 55.89-cel a második helyezést érte el. A férfiak diszkoszvető számában Szikszai Róbert 63.19-cel idei legjobbjával biztosította be a második helyét a dél-afrikai Victor Hogant mögött. Káplár János szintén idei legjobbjával a negyedik lett 55.92-vel. A férfiak 100 méteres számában Boros Bence 10.53-mal harmadik, míg magasugrásban Bakosi Péter 2.12-vel a negyedik lett.

Fotó: Kohut Árpád, www.nyiregyhaza.hu