Álláshirdetés

A Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. pénzügyi-, számviteli ügyintézőt keres!

Elvárások:
o Szakirányú, min. középfokú végzettség (pénzügyi/számviteli)
o Pénzügyi területen szerzett min. 1-3 év szakmai tapasztalat
o Microsoft Office, Excel felhasználói szintű, magabiztos ismerete
o Határidők pontos betartása
o Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
o Önálló, precíz munkavégzés
o Előnyt jelent: Novitax program ismerete, mérlegképes könyvelői képesítés

Feladatok:
o Bejövő számlák könyvelése;
o Bank könyvelése;
o Vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, kintlévőség kezelése;
o Havi és éves zárási folyamatok támogatása (főkönyvi egyeztetések elvégzése, hibák/eltérések kitisztázása)
o Egyéb könyvelési feladatokban közreműködés, könyvelés előkészítése, előkönyvelési feladatok ellátása
o Tárgyi eszközök számviteli nyilvántartása és elszámolása;
o Analitikák vezetése, főkönyvi egyezés biztosítása;
o KSH statisztikai jelentések elkészítése;
o Egyéb a könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A szakmai önéletrajzban kérjük megjelölni a szakmai tapasztalatot biztosító munkahelye(ke)t, és az elvégzett feladatokat, illetve a bruttó bérigényt.
Az önéletrajzokat 2023. április 30-áig várjuk a gazdasag@nyiregyhazisc.hu e-mail címre.