Bronzérem a Kiváló Kölykök Kupáján

Nagyot harcoltak a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U12-es kosárlabdázói, akik Szolnokon a Kiváló Kölykök Kupájának négyes döntőjében küzdöttek a bronzéremért.

A döntő végén a csapat edzője, Demeter Ádám nyilatkozott:

Sajnos nem tudtunk teljes csapattal elutazni a négyes döntőre. Egy ponterős kulcsjátékos betegség miatt nem tudott részt venni a mérkőzéseken. Ennek ellenére nagyon büszkék vagyunk edzőtársammal, Vaskó Györggyel a csapatra, mert így is sikerült az elődöntőben egy egylabdás meccset játszani a Debrecennel. Nem sikerült a döntőbe kerülés, de minden játékos lelkes maradt és éremmel szeretett volna hazajönni, így egy nagyon könnyed, lendületes játékkal sima győzelmet arattunk a bronzmeccsen. Pozitív lezárása a sorozatnak egy kellemes részsiker, ami azt mutatja, hogy jó irányba haladunk.

Kiváló Kölykök Kupája (u12) – Helyosztó 1-4. eredményei:

Nyíregyházi Sportcentrum – Cívis KK Debrecen 82-85

SZEDEÁK – Vásárhelyi Kosársuli 76:52

Nyíregyházi Sportcentrum – Vásárhelyi Kosársuli 77:59

Cívis KK Debrecen – SZEDEÁK 82:87