Ezüstérmet hozott a vasárnap

A 49. Országos Atlétikai Bajnokság második napján is több Nyíregyházi Sportcentrumos atlétának szurkolhattunk az Atlétikai Centrumban. Kora délután a hármasugró hölgyek versenyen nagy izgalmak közepette dőlt el a helyezések sorsa. Két Nyíregyházi Sportcentrumos atléta, Nyisztor Petra és dr. Abiwu-Türk Bettina egy nagyon erős mezőnyben küzdöttek az érmekért. Petrának bár jó kísérletei voltak, de nem tudta megelőzni az MTK atlétáját, Szabó Beatrixot, így 12.91-gyel ezüstérmes lett. Dr. Abiwu-Türk Bettina a kilencedik helyen fejezte be a versenyt.3000 m méteren K. Szabó Gabriella állt rajthoz a Nyíregyházi Sportcentrum színeiben és egyéni legjobbjával nem sokkal maradt le dobogóról, 9:53.21-gyel a negyedik helyen végzett.