Cseh Imre a harmadik legeredményesebb

Szentesen került sor a hétvégén az év első szenior úszóversenyére, ahol az elmúlt évekhez képest jóval népesebb mezőny gyűlt össze. A Nyíregyházi Sportcentrum színeit 3 versenyző képviselte.

A hagyományoknak megfelelően itt adták át az elmúlt évi pontverseny helyezettjeinek a díjakat is. Cseh Imre a férfiak között a harmadik legeredményesebb szenior úszónak járó díjat vehette át.

A Nyíregyházi Sportcentrum „együttese” az ország 58 egyesülete közül a hatodik helyet szerezte meg.

A hétvégi viadalon 1500 méteres gyorsúszásban magyar bajnoki címet is lehetett szerezni. Cserés Miklós megnyerte korcsoportját és egyben a mezőny legjobb idejét is úszta. Cseh Imre második lett csoportjában.

A sprint távokon ( 50m) Cseh Imre és Hudáky Zoltán is két-két ezüstöt gyűjtött be.

VIII. Évindító Nemzetközi Szenior Összetett Sprint Úszóverseny és Országos Bajnokság Érmes helyezések:

Cserés Miklós: 1500 m gyors: 1. hely – magyar bajnok

Cseh Imre: 1500 gyors: 2. hely, 50 m mell: 2. hely, 50 m pillangó: 2. hely