Győzelemmel indult a 2023-as év

Hazai pályán kezdte meg a bajnoki mérkőzések sorozatát a Nyíregyházi Sportcentrum fiú kadett kosárlabda csapata. Az ünnepek utáni első mérkőzésen a PVSK NKA együttesét fogadták a Tiszavasvári úti sportcsarnokban.

Brúgós Olivér edző nyilatkozata a mérkőzésről: az ünnepek után az első meccs mindig nehezebben indul, ez látszódott is a játékunkon, de ennek ellenére is végig vezetve, könnyedén nyert a csapat. Fontos volt ezen a mérkőzésen, hogy mindenki pályára tudjon lépni és kellő játékpercet kapjon. A következő két mérkőzés kulcsfontosságú lesz, hiszen ezen dől el, hogy tovább jutunk-e a csoportból. Sajnos mindig nélkülözni kell 1-2 kulcsjátékost betegség vagy sérülés miatt, ez nehezíti a dolgunkat. Minden tőlünk telhetőt meg fogunk tenni a továbbjutás érdekében!

Nyíregyházi Sportcentrum – PVSK NKA 87-67 (31-20,24-8,14-22,18-17)