Éremhalmozás Törökbálinton

A Nyíregyházi Sportcentrum szenior úszóinál sem áll meg az élet, a hétvégén az Évzáró-Mikulás Kupa, Nemzetközi Rövidpályás Szenior Úszóversenyen vettek részt Törökbálinton. A Nyíregyházi Sportcentrum színeit 3 női és 4 férfi versenyző képviselte. A nyíregyháziak 11 első, 8 második és 5 harmadik helyet szereztek az egyéb helyezések és egyéni csúcsok mellett. A 35 csapat között a Nyíregyházi Sportcentrum a hivatalos pontversenyben a hatodik lett. Érdekes színfoltja volt a viadalnak a 100 MIX vegyes versenyszám, amelyben egy férfi és egy női versenyző alkotta pár kieséses rendszerben, nagyon rövid pihenőkkel teljesíti a 100 m vegyes távokat. A 80+ korcsoportban a Cseh Imre-Balázs Fruzsina (Megathlon SE) páros a 2., míg a Hajdu Gyula- Dr. Szokol Dianna páros 6., a 80- korcsoportban a Cserés Miklós- Ficze Gabriella (Törökbálint) páros a 3. helyet szerezte meg.

A csapat felkészítését Kovács Rita edző irányítja.

Érmes helyezések

Dr. Szokol Dianna: (4 arany)100 m mell: 1. hely200 m vegyes: 1. hely100 m hát: 1. hely100 m vegyes: 1. hely

Papp Angelika Zsuzsanna (1 arany, 2 ezüst, 2 bronz)50 m mell: 1. hely100 m gyors: 2. hely50 m pillangó: 2. hely50 m gyors: 3. hely100 m vegyes: 3. hely

Gazda Zsuzsa (1 ezüst, 1 bronz)100 m hát: 2. hely50 m mell: 3. hely

Cseh Imre (4 arany, 1 ezüst)100 m mell: 1. hely; 200 m vegyes: 1. hely100 m pillangó: 1. hely50 m mell: 1. hely100 m vegyes: 2. hely

Cserés Miklós (2 arany)100 m mell: 1. hely; 200 m vegyes: 1. hely

Hudáky Zoltán (1 ezüst, 2 bronz)200 m vegyes: 2. hely50 m mell: 3. hely100 m vegyes: 3. hely

Hajdu Gyula (3 ezüst)50 m hát: 2. hely100 m pillangó: 2. hely100 m hát: 2. hely