Fontos győzelmet aratott a Nyíregyházi Sportcentrum kadett fiú kosárlabda csapata

Nem számított könnyű mérkőzésre Brúgós Olivér és Füzes Tamás a hétvégén az országos kadett bajnokság soros fordulóján. A Nyíregyházi Sportcentrum U16/A kosárlabda együttese hazai pályán fogadta a Félegyházi Térség Sportiskola csapatát. Nem kezdett jól Nyíregyháza, már az első negyed felére hátrányba került. Nem találták a ritmust sem a védekezésben, sem a támadásban. A 2. negyed derekára már 14 pontos hátrányra duzzadt a különbség. A második félidő kezdete kulcsfontosságú volt, a srácok begyújtották a rakétákat, így sikerült fordítani és ezáltal fontos győzelmet aratni egy igen szívós csapat ellen.

Nyíregyházi Sportcentrum U16/A – Félegyházi Térség Sportiskola 68-63 (14-22,18-17,22-13,14-11)