Hódmezővásárhelyen gyűjtötték az érmeket a szenior úszók

A felkészülés közbeni uszodabezárással nehezített körülmények között két versenyzővel (Dr. Szokol Dianna és Cseh Imre) vett részt a hétvégén 2022 utolsó hosszúpályás szenior versenyén a Nyíregyházi Sportcentrum csapata Hódmezővásárhelyen. Az idén a korosztályos eredményeken kívül minden számban összetett eredményt is számoltak a szervezők, amely a korosztályos világcsúcshoz viszonyítja az eredményeket. Csak az összetettben osztottak érmeket, viszont minden versenyző kapott egy „részvételi” érmet, az eredményeitől függetlenül is. Érdekesség, hogy a két fős különítmény a hivatalos számítás szerint a legjobb átlagos százalékos eredményt érte el a 35 csapat közül. A szenior úszókat ezúttal is Kovács Rita, edző segítette és készítette fel a versenyre.

XIX. Hódmezővásárhelyi Nemzetközi Szenior Úszóverseny

2022.11.05-11.06.

Eredmények:

Dr. Szokol Dianna:800 m gyors: korosztályos 1. hely, összetett 3. hely200 m mell: korosztályos 1. hely, összetett 4. hely400 m gyors: korosztályos 1. hely, összetett 2. hely200 m hát: korosztályos 1. hely, összetett 5. hely

Cseh Imre 400 m vegyes: korosztályos 1. hely, összetett: 2. 200 m pillangó: korosztályos 1. hely, összetett: 2. hely100 m pillangó: korosztályos 1. hely, összetett: 2. hely200 m mell: korosztályos 1. hely, összetett: 3. hely200 m vegyes: korosztályos 2. hely, összetett: 4. hely100 m mell: korosztályos 2. hely, összetett: 5. hely50 m mellúszás korosztályos 2. hely, összetett: 11. hely