Jól szerepeltek a hétvégén az NYSC U13 röplabda csapatai

Újabb bajnoki fordulót játszottak a Nyíregyházi Sportcentrum U13 röplabda csapatai a hétvégén. A nyíregyháziak ezúttal hazai pályán bizonyíthattak. Az NYSC I.osztályú együttese  két mérkőzést játszott. A Gödöllői RC ellen 3-0-s győzelmet könyvelhettek el, míg a Vasas SC U13 Piros csapata megszorongatta a hazaiakat. A mérleg nyelve ezúttal a budapestiek felé billent, 1-2-re. Andrejkovics Alexandra U13 III.osztályú együttese  háromból két mérkőzést zárt győzelemmel. A Szolnoki SPC Sárgák ellen és a SBTC csapata ellen 1-2-re nyertek, a NBARA 4 játékosai viszont kifogtak az NYSC Piros együttesén és 2-1-re nyerték a találkozót.

Eredmények:

Őryné Merő Nóra Országos Mini Bajnokság I. osztály

Nyíregyházi Sportcentrum – Gödöllői RC 3-0

Nyíregyházi Sportcentrum – Vasas SC U13 Piros 1-2

A csapat tagjai: Szulyák Ágnes, Sulyok Csenge Zsófia, Hrabina Petra, Csabai Flóra Lina, Bíró Gréta Olivia, Kalló Olivia, Szabó Lívia Boglárka, Piószegi Regina, Tóth Anna

Edző: Moravszki Gyuláné, Moravszki Gyula

Őryné Merő Nóra Országos Mini Bajnokság III.osztály

Szolnoki SPC Sárga – Nyíregyházi Sportcentrum-Piros 1-2

Nyíregyházi Sportcentrum  – SBTC 2-1

NBARA 4 – Nyíregyházi Sportcentrum-Piros 2-1

A csapat tagjai: Világosi Laura Gréta, Bihari Boglárka, Kállai Lotti, Kormos Kata Jázmin, Tóth Lili, Ember Gréta, Gelegonya Kira, Lőrinczi Blanka, Lőrinczi Hanna, Minczér Alíz,  Dankó Dorka, Stefán Adél Olga

Edző: Andrejkovics Alexandra