Jubileumi Strandfoci Fesztivál

Jubileumához érkezett a SÓSTÓ-GYÓGYFÜRDŐK ZRT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM NEMZETKÖZI NŐI – FÉRFI STRANDFOCI FESZTIVÁL a FATUM PROPERTY KUPÁÉRT .

Immár tizedik alkalommal kerül megrendezésre július 14-17-ig az ország egyik legnagyobb négynapos tornája Nyíregyháza- Sóstógyógyfürdőn. Idén 36 csapat vesz a többnapos tornán, köztük 32 férfi és négy női együttes.

A megmérettetésre öt megyéből és Szlovákiából érkeznek a csapatok, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből 14 településről neveztek be, hogy megküzdjenek a Fatum Property Kupáért és a győzteseknek járó pénzdíjazásért.

A torna végén nemcsak a legjobb csapatokat és gólkirályokat díjazzak ebben az éven. Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV Polgármestere három különdíjat is felajánlott a minden esztendőben induló csapatok számára.

A Fesztivál csütörtökön reggel 10 órakor rajtol a női csapatok meccseivel az Aquarius Élmény és Parkfürdőben. A négy nap alatt közel 70 mérkőzést láthatnak a strandra kilátogatók.