Pampuch Gréta korosztályos válogatott

A héten Szegeden kezdte meg a felkészülést az U15-ös leány röplabda válogatott bő 40 fős kerettel. A csapat tagja a Nyíregyházi Sportcentrum egyik játékosa, Pampuch Gréta is. A válogatottal másodedzőként dolgozik a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakág vezetője, Erdősné Balogh Erika, a szövetségi edző Horváth András, az erőnléti edző pedig Forró Gyula.

Az első hét célja, hogy a nagy létszámú keretet egyben tudja megismerni, feltérképezni Horváth András, aki a 2023-as hazai rendezésű U16-os Európa-bajnokságra fogja felkészíteni a csapatot – mondta el Halász Márta szövetségi edző a hunvolley.hu-nak. Jövő héttől már az ‘A’ és ‘B’ keret különválik egy kis időre, de természetesen az a célunk, hogy minél több játékost versenyben tartsunk és minél ütőképesebb csapatot tudjunk a békéscsabai korosztályos kontinensviadalra felkészíteni. (hunvolley.hu)

HUN U15: Ajtony Szofi (MTK) – Borhi Luca (RÖAK Kaposvár) – Fodor Kinga (SZOSI) – Csereklye Zsófia (UTE) – Derdák Éva (SZOSI) – Eged Karolina (GRC) – Fetter Zenina (VASAS SC) – Gyurkó Gloria Alexa (SZOSI) – Horváth Szonja (SZOSI) – Kecskés Kinga (MTK) – Kiss Bernadett (DELTA) – Kocsondi Sára (BRSE) – Komlódi Luca (BRSE) – Komondi Réka (SZOSI) – Kovács Anna Nóra (SZOSI) – Kovács Gréta (BRSE) – Körtvélyessy Bogáta (VASAS SC) – Lehel Nóra (UTE) – Márkus Nóra (VASAS SC) – Mihálszki Vilma (VASAS SC) – Németh Luca (SZOSI) – Némethy Száva Hanna (SZOSI) – Ott Zsófia (Dunakanyar) – Pampuch Gréta (Nyíregyházi Sportcentrum) – Piros Janka (VASAS SC) – Pusztai Lilien (UTE) – Szabados Emma (UTE) – Szalay Szonja (GRC) – Telek Nóra (GRC) – Teleki Anna (VASAS SC) – Tóth Anna (Vasas SC) – Tóth Panna (MTK) – Tóth Petra (VASAS SC) – Tóth Szonja (BRSE) – Varga Lenke (KESI) – Vértes Luca (VASAS SC) – Zsombók Anna (VASAS SC) – Zsombók Eszter (VASAS SC)