Győzelemmel zárták a bajnokságot

Május 11-én befejeződött a Nemzeti Fiú Kadett Bajnokság a Nyíregyházi Sportcentrum csapata számára.

A szezon utolsó fordulóján idegenben léptek pályára a MEAFC/A együttese ellen. Sérülés és betegség tizedelte meg a csapatot, de még így is remekül helytálltak Brúgós Olivér játékosai.

Nehezen indult a szezon Nyíregyháza számára, hiszen erős csoportba kerültek. Az alapszakaszban olyan csapatokkal mérhették össze tudásukat, mint a DEAC U16/A, Szolnoki KA/A, Rátgéber Akadémia vagy éppen a Vasas Akadémia/A csapata. A Sportcentrum bebizonyította, hogy igazán jó együttesekkel is feltudják venni a versenyt, és tudnak jó mérkőzéseket játszani. A jövőbeni cél, hogy fejben is tudjanak előrelépni azért, hogy fontos mérkőzések véghajrájában se essenek szét.

MEAFC/A – Nyíregyházi Sportcentrum/A 69-83 (22-16,17-24,12-27,18-16)