Egy hét,két mérkőzés, két győzelem

Egy hét alatt két hazai meccset játszott a Nyíregyházi Sportcentrum kadett kosárlabda csapata.  Az elmúlt hét elején a DMTK/A gárdáját fogadták.

Nagyon fizikális mérkőzést játszottunk a DMTK csapata ellen. Nem tudtunk távolról betalálni sokáig ,ami miatt nagyon behúzódtak a festéken belülre a védők,ezàltal nehéz volt támadni ellenük! A második félidőben már egy fokkal jobban ment a játék,és érkezett pár távoli dobás,ennek köszönhetően nyerni tudtunk egy kellemetlen ellenfél ellen. -nyilatkozta Brugós Olivér edző.

Pénteken már a Félegyházi TSI együttesét fogadták.  Brugós Olivér minden játékosnak megadta lehetősget, törekedett arra, hogy a cserejátékosok többet tudjanak játszani.

• A sok hiba ellenére nyerni tudtunk hazai pályán, de tanulnunk kell ezekből a hibákból, hogy később ne fordulhasson elő.  – tette hozzá az edző.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum/A  – DMTK/A 60-54