Fontos győzelem

Csütörtökön délután hazai pályán fogadta a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő kézilabda csapata a tabella harmadik helyen posztoló Tempo KSE játékosait. A nyíregyháziak remek játékkal, az edzői utasításoknak megfelelően játszottak és nyerték meg a mérkőzést.

-Egy jó csapat ellen játszottunk. Fontos volt ez a győzelem, hogy a megtartsuk a második helyünket. Sok tehetséges játékosom van és amikor átvettem őket a nyáron, akkor az egyik cél, hogy még jobbak legyenek, a másik, hogy lépésről-lépésre haladjunk és feljussunk. Legközelebb március 5-én játszunk majd, akkor a középmezőnyben álló Veresegyház VSK csapatához utazunk. -mondta a nyíregyháziak edzője Bursac Bozidar.

Eredmény: Nyíregyházi Sportcentrum – TEMPO KSE 34:29 (18;17)

A csapat játékosai: Gyebróczki Áron, Kórik Levente, Török Máté Gábor, Kiss Bálint, Sztányi Ádám, Török Dániel, Csobán Nándor, Pál Zsolt, Seregi Botond, Kruták Bence, Kozma Bence, Titi Bence, Terebes Milán

Edző: Bursac Bozidar