Egy vereség egy győzelem a hazai fordulón

Szombaton hazai pályán rendezték meg az Országos Kenguru Kupa 5.fordulóját. A Nyíregyházi Sportcentrum kis kosarasai a NYÍKSE Tűzgolyók/A együttesével és a Cívis KK Tigrisek gárdájával mérkőztek meg. A Sportcentrum U11-es csapata szép csapatjátékkal, egy győzelemmel és egy vereséggel zárta a fordulót.

• Az első mérkőzésünket a NYÍKSE ellen győzelemmel fejeztük be, a másodikon már a Cívis KK Tigrisek ellen már több üres ziccer kimaradt, az ellenfél csapatából pedig egy 40 pontos extra teljesítményű játékossal nem tudtuk felvenni a harcot. Külön kiemelném, hogy nagyon örülök, hogy egyre többen kapcsolódnak be a pontgyártásba. Jelenleg 9 győzelemmel és 1 vereséggel áll a csapatunk a bajnokságban.– nyilatkozta a csapat edzője, Vajda Tamás.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum – NYÍKSE Tűzgolyók 84 : 37

Ld :Teschmayer Ákos 23, Sallai Dániel 19, Sallai Márton 18, Jasku Balázs 10, Sipos Csík         Soma 7, Botrágyi Máté 5.

Nyíregyházi Sportcentrum – Cívis KK Tigrisek 58:73

Ld:Teschmayer Ákos 24, Jasku Balázs 21, Sallai Dániel 7.