Sima győzelem

Vasárnap lejátszotta az utolsó alapszakasz bajnoki mérkőzését a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es röplabda csapata. A Női NB II-U21 “E” csoportjában ismét egy sima győzelmet szereztek a sok beteget nélkülöző Erdősné tanítványok. Hazai pályán, a Continental Arénában 3-0 arányban győzték le a TFSE csapatát. Így 13 győzelemmel és 1 vereséggel csoportelsőként várják az U21 bajnokság folytatását.

Gratulálok a lányoknak, az egész alapszakaszban nyújtott teljesítményükhöz! Sokat fejlődtünk, de még sok munka vár ránk, ha szeretnénk a céljainkat elérni. Innentől már nem lesznek ilyen könnyűek a meccseink. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, a csapat edzője.

Eredmény: NBII – U21 ’E’ csoportNyíregyházi Sportcentrum – TFSE 3-0A csapat játékosai: Bodnár Eszter, Rufin-Martinez Lilian, Farkas Gréta, Vári Zsófia, Tolnai Viktória, Rufin-Martinez Natali, Bogár Dorina, Székely Eszter

Edző: Erdősné Balogh Erika

Erőnléti edző: Morvai Anna