Kettőből kettő győzelem

A hétvégén két mérkőzés is várt a Nyíregyházi Sportcentrum NBII röplabda csapatára. Erdősné Balogh Erika tanítványai szombaton a DVTK otthonában léptek pályára. A betegségek és egyéb hiányzók miatt liberó nélkül kényszer feladóval is hozták a mérkőzést a lányok. Vasárnap már a Kistext otthonában sikerült gyors győzelmet aratni. A mérkőzésen csak az volt a kérdés hány süteményt kell Erdősné Erikának készíteni a csapatnak. Ugyanis 10 pont vagy alatta minden mérkőzésen jár a lányoknak a sütemény. Ezen a találkozón két szettben is teljesítették a célt.

Eredmények:

Női NBII- U21 ’E’ csoport

DVTK-Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

Kistext – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

A csapat játékosai: Bodnár Eszter, Rufin-Martinez Lilian, Tolnai Viktória, Berettyán Csilla, Rufin-Martinez Natali, Bogár Dorina, Székely Eszter, Farkas GrétaEdző: Erdősné Balogh Erika