Hazatértek az úszók, Világkupán a NySC versenyzői

Hazaérkeztek a Nyíregyházi Sportcentrum úszói az egyhetes törökországi edzőtáborból.

  • Az edzőtáborban minden körülmény adott volt, hogy eredményes munkát végezzünk, csak néha a medence víz hőfokával kellett egy kicsit „harcolni”. A feladatok átütemezésével és a mindent elbíró akarattal ezt a problémát is megoldottuk. A kiváló ellátás és a remek időjárás csak segítette a jó munkát. A kemény kondicionáló  edzések és a vízi erőnléti munka a program végére látható javulást eredményezett a versenyzők állapotában. – mondta Urbin Tamás, vezetőedző, aki hozzátette, hogy pihenésre nem sok idő jut, hiszen Hatházi Dóra, Szurovcsják Ivett, Barna Bianka Dorottya, Sztankovics Annával kiegészülve már október 7-én a vízbe ugranak a Duna Arénában megrendezésre kerülő FINA Világkupán. A többieknek október 16-án lesz az első megmérettetés a Hajós Alfréd Kupa 3. fordulóján Debrecenben.