Magyar Kupa győztes lett a Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabda csapata

Veretlenül lett kupagyőztes 28.alkalommal a Nyíregyházi Sportcentrum ülröplabda gárdája a hétvégén Budapesten megrendezett Magyar Kupán. A nyíregyháziak a Kistext ellen kezdték a napot, akik ellen 2-0-s győzelmet szereztek. Az elődöntőbe kerülésért a Hamburger SE együttesével is meg kellett vívniuk, de a nyíregyháziak nem adták könnyen magukat és itt is 2-0-ra abszolválták a találkozót. Az elődöntőben az MTK csapatával mérkőztek meg. A budapestiek gárdája sem talált fogást a nyíregyháziakon, így már csak egy meccs várt az NYSC együttesére.  Aranyéremért  a Tatabányai Röplabda Sport Egyesülettel szálltak harcba és 3-0-s győzelemmel Peres János együttese vihette haza a kupát a nap végén.

Eredmények:

Kistext SE – Nyíregyházi Sportcentrum 0-2

Nyíregyházi Sportcentrum – Hamburger SE 2-0

Nyíregyházi Sportcentrum – MTK 2-0 /elődöntő/

Nyíregyházi Sportcentrum – Tatabányai  Röplabda Sport Egyesület 3-0 /döntő/

A csapat tagjai: Domina József Krisztián, Phul Márk, Peres János, Kovács László, Kertész Róbert, Sándor Csilla, Mányák Attila Antal, Prékopa Tamás, Nagy Ferenc

Edző: Peres János

Fotó: Magyar Röplabda Szövetség