Jól szerepeltek az U13 röplabdások

A hétvégén az U13 röplabdások hazai pályán és idegenben is mérkőztek az OMB  negyedik fordulóján.  Savic Bernadett és Szekér Lászlóné csapata  Budapesten próbált szerencsét. Savic Bernadett tanítványai a Linamar-BRSE, a Miskolci Sportiskola és a Palota RSC-vel mérkőztek és két győzelemmel a tornát a második helyen végeztek. A Nyíregyházi Sportcentrum C csapata is hősiesen küzdött a Győri DRC, a Vasassal, valamint a KSE mini együttesével, de mindhárom csapat jobban bizonyult a hétvégén.  Moravszki Gyula és Moravszki Gyuláné gárdája viszont már itthon fogadta a Szolnoki SPC és a Jászberényi Röplabda Klub játékosait. A nyíregyháziak remek játékkal mindkét találkozón bizonyítottak és 3-0-s győzelmet arattak.

Eredmények:

U13 OMB II. osztály  Budapest

Linamar-BRSE Pink – Nyíregyházi Sportcentrum „B” 2-1

Nyíregyházi Sportcentrum „B” – Miskolci Sportiskola 0-2

Palota RSC – Nyíregyházi Sportcentrum „B” 0-2

A csapat tagjai: Rosszay Tímea, Pethő Nóra, Oroszvári Zselyke  Luca, Mázsári Hanna Luca,  Szilágyi – Lakatos Boglárka, Bánóczi Bori, Vitéz Barbara

Edző: Savic Bernadett

U13 OMB II. osztály Budapest

Győri DRC – Nyíregyházi Sportcentrum C   2-1

Vasas SC Kék – Nyíregyházi Sportcentrum  C 2-0

Nyíregyházi Sportcentrum – KSE mini 1 0-2

A csapat tagjai: Varga Lilla, Magyari Kyra, Nagyváti Sára Erzsébet, Boroska Lara, Kovács Alexandra

Edző: Szekér Lászlóné

U13 OMB I. osztály  Nyíregyháza

Nyíregyházi Sportcentrum A – Szolnoki SPC 3-0

Jászberényi RK – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

A csapat tagjai: Madura Anna, Sulyok Csenge Zsófi, László Molli, Buzai Barbara Zsófia, Olcsvári Kincső, Ujlaky Hanna, Pampuch Gréta, Ratkos Gerda,  Palicz Vivien, Nagyváthy Réka Rozi

Edző: Moravszki Gyula, Moravszki Gyuláné