A Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.  általános karbantartót keres!

A Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. általános karbantartót keres!

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye

A Nyíregyházi Sportcentrum által üzemeltetett intézmények területe

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok

Az intézmények műszaki berendezéseinek felügyelete. A műszaki berendezések állapotának rendszeres hibamegelőző ellenőrzése. Javaslattétel optimalizációra.Az intézményekben folyó események műszaki felügyelete, rendezvények előkészítése és utómunkálatainak elvégzése.

Pályázati feltételek

•1-3 év közötti hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

•Alapfokú számítástechnikai ismeretek

•Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléshez hozzájárul

Előnyt jelent

• Szakmai tapasztalat
  • Gyengeáramú hálózatok szerelésében
  • Villanyszerelői szakképesítés
  • Épületgépész technikus végzettség
  • Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő képzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
  • Az önéletrajzokat 2021. április 7. 17.00 óráig várjuk a borne.zita@nyiregyhazisc.hu e-mail címre.

Az adatvédelmi tájékoztató megtekintése: https://nyiregyhazisc.hu/wp-content/uploads/2021/01/Ta%CC%81je%CC%81koztato%CC%81-e%CC%81s-folyamatlei%CC%81ra%CC%81s-MUNKA%CC%81RA-JELENTKEZE%CC%81S.pdf