Győzelem itthon

A Hajdúböszörmény TE csapatával mérkőztek a Nyíregyházi Sportcentrum kézilabdás lányai a tavaszi forduló második mérkőzésén. A nyíregyháziak  támadásába sok hiba csúszott az első félidőben, a védekezés is lassan állt fel, de így is magabiztos előnnyel zárták a félidőt (17-7). Szünet után a folytatásban is megmaradt a magabiztos nyíregyházi vezetés, főleg Gönczi Lili, Erdei Bíborka és Kozma Panna gyártották a gólokat, ők hárman  hússzor rezegtették meg az ellenfél hálóját. A bajnoki pontok sorsa egy pillanatig sem volt kérdés, dicséret illeti az egész együttest a hozzáállásáért.

Nyíregyházi Sportcentrum – Hajdúböszörményi TE  31-23

Gólszerzők: Erdei Bíborka 8, Gönczi Lili 6, Kozma Panna 6, Lengyel Boglárka 3, Molnár Lili 3, Gergely Petra 2, Béres Inez 1, Tomasovszki Emese 1, Nagy Szilvia 1, Nagy Viktória, Bukta Boglárka, Sajben Cintia.