Süti lesz a  jutalom

Vasárnap játszotta soron következő bajnoki fordulóját hazai pályán a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es röplabda csapata. Erdősné Balogh Erika tanítványai jól vették a három szettes mérkőzés akadályait a DEAC Junior gárdája ellen, így 3-0-ás győzelmet arattak.

Mindhárom szettben 11 pontig engedték jutni az ellenfelet a lányok, melyet az utolsó szettben beígért sütivel fogok majd meghálálni neki. Külön öröm a számunkra, hogy egyáltalán ki tudtunk állni, hiszen a betegségek és a karanténok a mi csapatunk is megtizedelték. –nyilatkozta a tréner.

Eredmény:Nyíregyházi Sportcentrum – DEAC Junior 3-0

A csapat tagjai:Kis Bianka, Móré Gréta, Rufin-Martinez Lilian, Leskó Panna, Kiss Virág, Tolnai Viktória, Vári Zsófia, Karkusz Domonika

Edző: Erdősné Balogh Erika

Erőnléti edző: Morvai Anna