Diszkoszvető bronzérmesek

A hétvégén Székesfehérvár adott otthont az MVM Atlétika – Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Diákolimpia döntőjének. A sportágak közül a dobószámok, a távol- és magasugró, valamint a váltó futószámokat rendezték meg, amire 114 iskolából közel 1600 sportoló vett részt, köztük a nyíregyházi atléták.A nyíregyháziak közül a legeredményesebbek a V-VI. korcsoportos fiú diszkoszvetők voltak, akik a Vasvári Pál Gimnázium tanulói és a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái. A dobók remekül vették az akadályokat és bronzérmesként zárták a Diákolimpia döntőjét.

A bronzérmes csapat versenyzői: Garamhegyi Balázs ( NYSC ), Járosi Richárd (NYSC), Kató Patrik (NYSC), Pinhasov Jákob (NYSC), Rentkó Máté(NySC).

Gratulálunk az atlétáknak, a felkészítő testnevelő tanároknak ( Tumpek András, Bakosiné Szenczi Erika, Kovács Anita) és a Nyíregyházi Sportcentrum edzőinek ( Kerekes László és Cserpák Róbert).