Mérkőztek  az U15 röplabdások

A hétvégén hosszú idő után a Nyíregyházi Sportcentrum U15 röplabda utánpótlás csapatai is pályára léphettek.

Október 3-án, szombaton az OGYB U15 II. osztályban Sitku Tamara csapata Budapesten mérkőzött meg először a Szombathelyi Sportiskola együttesével, akik ellen 1-3 –as győzelmet arattak, majd következett az UTE U15 ’B’ gárdája. A budapestiek ezen a meccsen jobbnak bizonyultak és 0-3-ra verték a nyíregyháziakat.

Vasárnap Moravszki Gyuláné-Moravszki Gyula játékosai kaptak lehetőséget a bizonyításra hazai pályán. A nyíregyháziak a Delta Röplabda Se és Szegedi RSE együttesével találkoztak. A NYSC ’A’ csapata szép játékkal mindkét gárda ellen 3-0-ra győzött.

Eredmények:

dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB II. osztály – 2020. október 3. szombat Budapest

Szombathelyi Sportiskola – Nyíregyháza ’B’ 1-3

Nyíregyháza ’B’ – UTE U15 ’B’ 0-3

Csapat: Czeglédi Laura Blanka, Takács Orsolya, Balogh Csenge, Nagy Effi, Opitz Réka, Szécsi Panna, Mányák Fanni, Oroszvári Csenge, Márton Szabina

Edző: Sitku Tamara

dr. Kotsis Attiláné U15 OGYB I. osztály – 2020. október 4. vasárnap Nyíregyháza

Nyíregyházi Sportcentrum ’A’– Delta Röplabda SE 3-0

Szegedi RSE – Nyíregyházi Sportcentrum ’A’ 0-3

Edzők : Moravszki Gyuláné – Moravszki Gyula

Csapat: Sipos Natália, Farkas Réka, Sitku Panna, Békési Alexandra, Varga Dominika, Virányi Anna, Racskó Míra, Pardlik Tímea Andrea, Szücs Golda, Klebersz Lili, Perevola Jázmin, Ratkos Gerda, Kovács Fanni