Higgadt játékkal szerzett győzelem

Pénteken késő délután a Cegléd serdülő csapatát fogadta a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő fiú kézilabda együttese Nyíregyházán. – Sajnos most sem lehettek jelen szurkolók, mivel zárt kapuk mögött zajlott a mérkőzés. Végig kiegyenlített volt a játék képe, hiszen egyik csapatnak sem sikerült 1-2 gólnál nagyobb előnyre szert tenni. A jobb kondicionális állapotunknak köszönhetően a végjátékban is sikerült higgadtan, türelmesen támadni, ami számunkra ismét két pontot jelentett. Külön kiemelném Seregi Botond játékát, hiszen a nehéz időszakokban húzó emberként vitte a hátán a csapatot. – nyilatkozta Jobbágy René, a csapat edzője. A nyíregyháziak legközelebb október 8-án mérkőznek majd a Balassagyarmat otthonában. Végeredmény – Nyíregyházi Sportcentrem – Ceglédi KKSE 24-22 (félidő 10-9)