Közlemény

A Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. és a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. vezetősége az alábbi tájékoztatást adja:

A tegnapi nap folyamán pozitív lett a koronavírus-tesztje a Hübner Nyíregyháza BS kosárlabda csapat egyik játékosának, melynek alapján a vezetőség a szükséges intézkedéseket megtette, így a csapat tagjai és edzői önkéntes házi karanténba vonultak. Az utánpótláskorú sportolókkal is foglalkozó edzők tesztelését megkezdtük.

A két klub égisze alatt sportoló utánpótláskorú kosárlabdázók számára az edzések megtartása továbbra is biztosítva lesz az egészségügyi előírások szigorú betartásával.A klubok vezetősége és orvosai a hatóságokkal egyeztetve folyamatosan nyomon követik a járványügyi helyzet alakulását, ennek függvényében mindent megtesznek a fertőzések elkerülése érdekében.

Jelenleg a Continental Aréna területére csak maszkban engedélyezett a belépés, a létesítmény területén több helyen is lehetőséget biztosítunk a kézfertőtlenítésre.