Egészségügyi óvintézkedések a Sitku Ernő Emléktornán

Tisztelt Szurkolóink, kedves Vendégeink!

A Sitku Ernő Emléktornán kiemelten fontos számunkra szurkolóink, vendégeink és sportolóink egészségének a megóvása, ezért úgy döntöttünk, hogy az alábbi egészségügyi előírásokat vezetjük be.Valamennyi szurkolónak, vendégnek kötelező lesz a maszk használata a torna idején.A beléptetéskor mindenkinek meg fogjuk mérni a lázát. A tornán kizárólag egészséges, tünetmentes személy vehet részt.Minimalizálnunk kell a fertőzésveszélyt, ezért a lelátón, a folyosókon arra kérünk mindenkit, hogy tartsák be a 1,5 méteres védőtávolságot, és használják az Aréna több pontján elhelyezett kézfertőtlenítőt.Nézőink csak minden második ülőhelyet foglalhatják el a lelátón.

Köszönjük megértésüket, de higgyék el, hogy egészségünk megőrzése most mindennél fontosabb!

A Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. vezetősége#