Barátságos edzőmérkőzés

Barátságos edzőmérkőzéssel zárták az évadot a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő és a Kölcsey DSE ifi kézilabdás lányai. A Sportcentrumosok a 2019-2020-as szezonra szerkezetileg teljesen átalakultak, a tavalyi éllovas csapat hét meghatározó játékosa öregedett ki.

Meg kellett tanulni az új és a régi játékosoknak együttműködni a pályán. Ez már lassan kezd összeállni, de sokat kell még dolgozni azon, hogy ne legyenek hullámzó teljesítmények. Az őszi szezont négy győzelemmel és öt vereséggel zárta a Nyíregyházi Sportcentrum, ezzel a tabella 6. helyén áll jelenleg. Örömteli az, hogy a korosztálynál három évvel fiatalabb játékosok is ( Kozma Panna, Erdei Bíborka, Béres Inez) maximálisan megállják a helyüket a serdülők bajnokságában. Gergely Petra a csapat vezére, a góllövőlista 2. helyén áll, 73-szor talált be az ellenfél kapujába.