Kedves Sportcentrumos Sportolónk!

A december 5-i évzáró rendezvényünkön egy játékra invitálunk Benneteket!

A rendezvényen mindenki kapni fog egy játékszelvényt, amelyen található egy QR kód.

Az okos telefonotok segítségével be kell szkennelni a QR-kódot és meg kell nyitni a Nyíregyházi Sportcentrum facebook oldalát, ahol lájkolni kell a szelfi játékunkat beharangozó  itt látható bejegyzést. 

 Azok, akik a játékban részt kívánnak venni, egy szurkolói szelfit kell készíteniük az  évzáró rendezvényünkön  a Continental Aréna küzdőterén felállított szelfi sarok előtt. A fotót fel kell tölteni a www.facebook.com/ /nyíregyházi-sportcentrum oldalra.

Az nyer, akinek a fotója a legtöbb lájkot kapja 2019. december 12. 12:00 óráig.

Nyeremény:

1 db családi belépőjegy az Aquarius Élményfürdőbe a Sóstó-Gyógyfürdők Zrt.   jóvoltából

1 db dedikált póló a Fatum-Nyíregyháza játékosai által

1 db dedikált kosárlabda a Hübner Nyíregyháza BS játékosai által

10 db belépőjegy a Városi Jégpályára a Nyíregyházi Sportcentrum jóvoltából

1 db Pison Decor  ajándékcsomag