Százhalombattán edzőtáboroztak a Jövő Bajnokai

Első alkalommal rendeztek technikai edzőtábort a Jövő Bajnokai Program legjobbjainak Százhalombattán, ahol 25 egyesület 34 országos bajnokságon érmet szerző sportolójának tartottak “továbbképzést” olimpiai úszók és kiváló edzők.


A Nyíregyházi Sportcentrum úszói közül hárman kaptak meghívást  az edzőtáborba.  Az egyhetes edzőtáborban sérülés miatt nem tudott résztvenni Lengyel Áron, de Barna Bianka Dorottya és Tajthy Milán, valamint edzőik Kovács Rita és Urbin Tamás egy tartalmas és igen hasznos hetet töltöttek el Százhalombattán.

A hetet dr. Wladár Sándor, a Magyar Úszószövetség elnöke nyitotta meg és Dr. Sós Csaba, szövetségi kapitány zárta. A héten a gyerekek az edzések mellett több olimpikonnal is találkozhattak, így Czene Attilával,
 Risztov Évával, valamint Szabó Joe-val, akik sportolói pályafutásukról tartottak érdekes előadásokat.

Fotó: Magyar Úszó Szövetség