Irányított véradás Gereben Lívia részére
Irányított véradás Gereben Lívia részére
Véradást szervezett tegnap a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. és a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. a MagyarVöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyíregyházi szervezetével karöltve a Continental Arénában Gereben Lívia részére, aki a nőikosárlabdázás egyik legnagyobb fiatal reménysége.
Véradást szervezett tegnap a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. és a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. a MagyarVöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyíregyházi szervezetével karöltve a Continental Arénában Gereben Lívia részére, aki a nőikosárlabdázás egyik legnagyobb fiatal reménysége.A tehetséges 19 éves kosárlabdázónál májusban leukémiát diagnosztizáltak és a nyíregyházi sportolók rögtön összefogtak, hogy segítséget nyújtsanak Líviakezeléshez.